| nicusor123 a întrebat:

La ce ar trebui sa ma uit cand cumpar casti pentru telefon? vreau sa fie cat mai puternice si nu stiu ce ar trebui sa caut pe eticheta.

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Nu vei gasi nimic relevant in specificatii la majoritatea castilor din moment ce toti producatori umfla fisa tehnica. Ori te duci intr-un magazin si asculti ce poti apoi cumperi ce-ti place, ori specifici ce buget ai si ce tip de casti vrei si vei primi recomandari aici.