| fuckName a întrebat:

Caut un telefon cu android, ecran mare, camera secundara, camera principala sa fie mai mare de 2 mpx..si nu foarte scump. Pareri de telefoane?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna, o varianta ar fi Samsung Galaxy Young S6310 (ecran 3.2, camera 3, 2 mpx), o a doua este Samsung Galaxy Fame S6810 (ecran 3.5, camera 5 mpx). Alte specificatii/dotari/pret le poti afla accesand emag.ro, gsmland.ro. Succes!

5 răspunsuri:
| Takeen a răspuns:

Ia`ti tambleta pe abonament! tongue

| Shupy99 a răspuns:

Ssmsung galaxy s plus ar fi perfect pentru tine!

| Nikapp a răspuns:

Am HTC Incredible S si imi place foarte mult. Camera principala de 8 mpx iar frontala de 2 mpx...android 4.0 iar marime ecran 480x800 pixels. Iti sfatui))