| alexfunjohncena a întrebat:

La dolphin emulator cand incerc sa il deschid imi spune this aplication has failed because VCOMP100.DLL was not found.Reistaling he aplication mai fix this problem ce inseamna? Si daca puteti dati-mi si un link de unde sa descarc dolphin emulator cel bun sa mearga!

Răspuns Câştigător
| яαzναη a răspuns:

Nu e foarte greu, scrii pe net mai exact pe google VCOMP100.DLL download
dupa ce se descarca inlocuieste-l pe asta
nou cu ala vechi si o sa mearga
BAFTA!

1 răspuns:
| denismerty a răspuns:

Nu l-ai instalat corect sau ai omis o etapa, incearca sa il instalezi din nou, cu mai multa atentie, de data asta cu un alt crack.Mult noroc