| Mihai1972 a întrebat:

La Galaxy S3 sau la HTC ONE X se poate schimba numai touchscreen-ul (digitizer-ul), fara sa necesite si schimbarea display-ului? Daca da, care ar fi un cost estimativ? Astept raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| aleszander a răspuns:

Nu, practic cele doua sunt lipite ca un sandwich. Nu cred ca poate cineva sa iti schimbe doar digitezerul, nici la service. Prietene, cred ca va trebui sa iti cumperi display-ul cu totul. Poti cauta un display pe ebay.

1 răspuns:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Nu se poate schimba numai touchscreen-ul. Trebuie schimbat display-ul. Costa cam 850 ron la Samsung galaxy s3.