| vlad15eu a întrebat:

La laptop intre butoanele pentru click stanga si dreapta se afla un buton cu patru directii, unde pot sa il folosesc?

Răspuns Câştigător
| vulcanus_8334 a răspuns:

Uite si eu am asemenea laptop te anvat de bine! al poti folosi la fisa de net ca sa dai an sus sau an jos dar te anunt ca la a 12 ancercare de a folosi butonul s-ar putea sa ti se strice laptopul mie asa mi sa antamplat si am mai cumparat anca 2 laptopuri de acelasi fel si la fel mi-au facut