| dghjhfgk a întrebat:

La laptop-urile Lenovo tine bateria?
Multumesc.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Depinde si de ce laptop-uri vorbim cel mai ieftin costa 999 lei iar cel mai bun costa peste 4000 lei normal ca sunt diferente de calitate intre preturi, si bateriile sunt diferite de la model la model, dar in general nu tine foarte putin o baterie pe Lenovo, chiar sunt de calitate, si recomand! happy

| stlucian a răspuns:

Asa cum a spus mihai1810 depinse de model dar depinde si cum gestionezi capacitatea bateriei!

Aici intra(luminozitata/consum procesor/placa, video) si multe altele.

| Mihai1810 a răspuns:

Depinde de model, marimea ecranului etc.

| neluL a răspuns (pentru dghjhfgk):

Pana la 5 ore tine bateria la laptopul asta! E foarte bun, doar piese de calitate gasesti in el. Pacat ca in SUA este doar 700 euro desii avem reprezentanta Lenovo in Europa.
http://shop.lenovo.com/......ies/y510p/

| TeooQrr12 a răspuns:

Da,tine!winking Funda?happy