| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

La Lenovo g580 i5 ce windows este mai recomandat windows 7 sau 10?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De preferat windows 10.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care iti place tie mai mult

| mihai69 a răspuns:

Ai drivere pentru toate sistemele:
http://support.lenovo.com/......0-Notebook
Preferabil ar fi win 10.

| untu a răspuns:

Recomand Windows 7 Home Premium! Este foarte bun, rapid si stabil!

| Adrian926a a răspuns:

Windows 10 pentru ca toate laptopurile merg mai bine pe windows 10 sau windows 8. ele sunt facute pentru un sistem de operare care merge mai lejer, windows 7 e mai solicitant pentru un laptop

| AlexAlex23 a răspuns:

Windows 10 este superior din toate punctele de vedere.

| Kris_Kristina_2003 a răspuns:

Preferabil ar fi alt telefon. am Lenovo de 5 luni și imi vine sa il sparg trebuie sa ii abdatezi softul când apare versiunea nouă altfel poți avea probleme cu netul carte datele etc. eu zic 10 are viteaza mai buna după mine. funda?

| suntserios a răspuns (pentru Kris_Kristina_2003):

Lool, cum sa vrei funda pentru penibilitatea asta de raspuns, nici macar nu e vorba de telefoane aici

| darrio2007 a răspuns (pentru Kris_Kristina_2003):

Este vorba de un laptop nu de telefon.

| Odagiu_Daniel_2001 a răspuns:

Recomand windows 10!

| andrei83 a răspuns:

Am acelasi laptp ca al tau, iti recomand amandoua windows-uri, Insa eu am windows 10, Merge foarte bine!