| powergirl a întrebat:

As vrea sa imi trimit pe mess my cotact detailes si nu reusesc oare de ce
?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu poti sa iti trimiti tie.la ceilalti da,, dar tie nu.si faci cum a spus katya

| powergirl explică:

Am incercat sa fac cum zici tu dar nu imi merge. am intrat la actions send ma cotacts detailes apoi am dat next am dat save and close si am un patratel unde scrie select all am dat bifa si finish si mi-a zis unu ca nu ia aparut nimic la care sa dea accept si nici mie nu mi-a aparut cum ca am trimis my cotact detailes ce sa mai fac?

| dragalasica a răspuns:

Poate n-ai notati in inbox prieteni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca merge, dar important este ca toti din lista sa-i dea acceptwinking, caci altfel este ca si cand nu ai trimiswinking. Ca sa stie ca le trimiti detaliile tale si nu altceva, selecteaza-i pe toti din lista, click dreapta, send instant message si scrie ca le trimiti detaliile tale si roaga-i sa dea accept.Ca sa fii sigura ca-ti trimiti detaliile, nu altceva dai click pe actions-send my contact details, ii selectezi pe toti, dai next, iti apare o fereastra si completezi acolo cum vrei sa-ti fie numele, save and close si inca un next(parca) si gatawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, dar in acest caz chiar nu stiu thinking Daca ai o ruda care se pricepe o poti intreba pe ea sau daca nu vorbeste cu cineva care se pricepe, chiar si cu cei din lista ta de messenger, poate te poate ajuta cineva de acolowinking. Succes.