| KeedyCristy a întrebat:

La mine in calculator nu imi mai citeste memory stick cand dau click pe folder nu il deshide am mers la un prieten si la el merge fara probleme,l-am formatat de en-ori si tot nu merge la mine pe calculator, la altii merge

http://iceimg.com/i/1b/d8/a501567b67.png
http://iceimg.com/i/d4/b8/fd07eedfeb.png

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa-ti spun.
Incearca sa dai click dreapta atunci cand deschizi stick-ul -> Properties -> Autoplay si vezi ce se intampla, iti deschde fisierele?

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ti s-a stricat mufa in care intra stick-ul.
Incearca sa introduci in ea un alt cablu USB, un mp3 daca ai, sa vezi daca se logheaza.
Daca nici cablu nu face legatura atunci precis este mufa de intrare.

| KeedyCristy explică (pentru zdrangoi):

Nu ca imi arata ca citeste stick-ul deci in deschide dar nu pot intrat in foldere...sau nici nu pot sa copiez nimic

| KeedyCristy explică (pentru zdrangoi):

Nu s-a stricat, nu imi deshide la orice stick bag

| KeedyCristy explică (pentru zdrangoi):

Am rezolvat problema, a fost virusat

| zdrangoi a răspuns (pentru KeedyCristy):

Chiar nu stiu ce sa-ti spun.
Incearca sa dai click dreapta atunci cand deschizi stick-ul -> Properties -> Autoplay si vezi ce se intampla, iti deschde fisierele?