| wwkong1 a întrebat:

La monitor am dat acolo la reset si in partea dreapta a monitorului pe verticala, cam un cm imi arata negru. ce o avea? am dat de mai multe ori reset am scos si cablurile dar tot asa arata...

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vezi rezolutia, sau driverele!

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Descarca toate driverele de pe site-ul
asta.
http://drp.su/

Daca nu, trebuie sa ai un buton pe acolo.

Funda?

| MusicON95 a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu. Nu stiu ce sa-i fac. sper sa pot gasi si eu solutia din raspunsurile tale. happy

| george001 a răspuns:

Schimba cablul din VGA in DVI, gasesti cu 20 de lei. Nu se poate in 2014 sa folosesti semnal analog!

| K0sti a răspuns (pentru george001):

Si daca monitorul nu are DVI? Ca sunt mii de modele fara!

| Catalin_Gorla_1996 a răspuns:

Incearca sa pozitionezi mai bine imaginea din butoanele ecranului sau schimba rezolutia... funda?