| alex5259 a întrebat:

La multi ani! Am o problema cu Chrome. Cand il deschid, imi apare Eazel search, iar eu vreau sa imi apara Google. M-am dus deja sa setari si am schimbat acolo tot in asa fel incat sa imi apara Google dar degeaba sad. Orice sfat sau explicatie folositoare primeste funda. Sanatate! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai shortcut pe desktop de la Chrome dai click dreapta pe el > te uiti la randul Target > acolo probabil e scris ( dau un exemplu ) C:\Prog. Files\Chrome.exe"

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merge solutia din raspunsul de mai sus, am eu alta...

| alex5259 explică (pentru anonim_4396):

Te rog sa imi spui si varianta ta pentru ca cea precedenta nu m-a ajutat deloc big grin!

| alex5259 explică (pentru anonim_4396):

Te rog sa imi spui si varianta ta pentru ca cea precedenta nu m-a ajutat deloc big grin. Multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu s-a postat tot. Continuarea ar fi ca : dupa ce se inchid ghilimelele se poate sa existe un rand lung... sterge-l pe acela, da-i Apply si s-ar putea sa-ti rezolvi problema.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alex5259):

Pai daca ai shortcut pe desktop de la Chrome dai click dreapta pe el > te uiti la randul Target > acolo probabil e scris ( dau un exemplu ) C:\Prog. Files\Chrome.exe"

| VasiliuVlad06 a răspuns:

Du-te la options /extension si sterge eazel =)

| alex5259 explică (pentru VasiliuVlad06):

Da-mi si mie intructiuni mai detaliate te rog. Nu gasesc nicaieri option gasesc doar seting si nu cred ca ceva de aici ma poate ajuta happy. Te rog, spune-mi cum sa fac mai detaliat.