| HereAndNow a întrebat:

La Photoscape: cum suprapun 2 imagini? Sau stiti vren program online sau download in care pot face asta (in afara de Pizap)? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Pai in photoscape e simpluhappy deschizi poza care doresti sa fie ca baza(fundal) in photoscape, apoi ii dai Object -> Photo(imaginea aceea de peisaj) ->photo...-> iti alegi fotografia. Apoi ea iti va aparea peste poza de fundal. Daca vrei sa o faci transparenta umbli la Opacity in proprietatile care iti vor aparea imediat ce a doua poza este insertata. Succes!

3 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

Http://www.picnik.com/app#/home/welcome destul de smecher site-uL, :D dar nu mai stiu sigur daca se poate sa suprapui doua poze.
Oricum spor la lucru;)!

| Ciurcan_Stefan_1946 a răspuns:

Nu stiu

| Rosca_Aurel_1951 a răspuns:

Cum suprapun 2 imagini?