| lotoflaughs a întrebat:

La Samsung Galaxy S Duos pot pune Android 4.2? Eu am 4.0.4 acum.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy S4 are android de 4.0.4 si da se poate pune android de 4.2 deoarece e cel mai bun android si toti dorim asta ca in jocuri sa jucam cat mai frumos si cu placere fara sacadari sau blocari ale telefonului.
Eu iti zic sa te duci la cineva care stie si le are cu telefoanele si te va rezolva.
-Succes!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

NU.
Galaxy s duos a fost si va ramane un telefon slab. Mai ai si asteptari legate de actualizari acum laughing. O sa ramana pe veci la 4.0.4