| vali_6138 a întrebat:

La spiderman shattered dimensions cu spiderman-ul simbiot dupa ce trec de electro la urmatorul caracter pe care trebuie sa il bat cu spiderman-ul simbiot trebuie sa sparg niste camere lle sparg si mai imi ramane una cea care trage cu flacri si nu stiu cum sa o sparg?

2 răspunsuri:
| BogdanFnky a răspuns:

Trebuie sa iti reasamblezi corpul si mintea si sa gandesti intr-una singura! Daca nu gandesti ca intr'unul si nu iti dai silinta cum zice,,animalele'' nu vei reusi sa ajungi unde ti'ai dorit. Mai pe scurt,este o intrare secreta pe care tu trebuie sa o gasesti. Deci cum te'ai uita la camera aia,da cu flacari in tine.te duci sus si in stanga si o sa vezi ca este un tunel mic, intri in el si ajungi al camera, ii dai o lovitura si ai omorat'o. Dupa trebuie sa te lupti cu inamicu ala. Esti cu Venom,(ala negru) iar ca sa il bati calumea trebuie sa apesi F pentru puterea aia maxima... Bafta la joc in continuare
P.S Este f simpluwinking

| animale a răspuns:

Fa tot ce poti dati toata silinta