| TheSpecialOne a întrebat:

La tel. android are legatura memoria cu memoria RAM? Deoarece telul imi merge tot mai greu cu cata muzica si jocuri pun pe el...

2 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Cu cat iti pui mai multe fisiere in memoria telefonului, o sa-ti mearga mai greu si o sa ocupe mai multa memorie ram. Daca stergi ceva din memoria telefonului o sa-ti mearga mai bine, asa era si la mine. Sterge ce nu-ti mai trebuie, cache-urile.

| 111111111111111 a răspuns:

Daca are sistem de operare windows e normal ca are legatura...