| xxxSecretDiscretxxx a întrebat:

La telefon imi cere codu pin sim1 am facut puku si acum imi cere asta si mai am de incarcat doar 1 data dupa nu mai am ce face cu cartela, intrebarea este o pot afla sau sa merg la Orange, cat ma costa la Orange sa mi-l faca?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand iti bagi un cod PIN trebuie sa il si memorezi.Cum ai facut puku(la cum scrii tu)daca nu s-a deblocat? Penibil!

| xxxSecretDiscretxxx explică (pentru darrio2007):

*100# asa am aflat!

| darrio2007 a răspuns (pentru xxxSecretDiscretxxx):

Bravo tie.Intrebare fara rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la Orange s-au de unde e cartela, daca esti pe abonament nu te costa nimic deblocarea, la cartala costa 2EURO.pe viitor fii mai atent ce coduri bagi.bafta.