| anonim_4396 a întrebat:

La un laptop e normal ca temeperatura la procesor sa ajunga la 70-72 de grade cand este utilizat?

Răspuns Câştigător
| Strocker a răspuns:

La laptopuri ca și la calculatoare procesorul se poate incălzi in funcție de ce faci pe respectivul calculator sau lapto*** poate să ajungă si până la 70-72 de grade dar este făcut in așa fel încât să se stingă automat. Dacă ai problema asta la un calculator trebuie doar să cureți interiorul sursei de praf. Poți de asemena să dezactivezi stingerea automată dar nu este indicat.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cumpara-i cooler

| wolfy911 a răspuns:

Nu prea...acum depinde si de laptop...dar la 80grade se stinge singur laptop-ul, deci nu e prea normal.

| k1lNld3r a răspuns:

Da.Bafta!

| danialex00_4148 a răspuns:

Gandeste-te, ca apa fierbe la 100 de grade C! happy