| Spike189 a întrebat:

La Xbox, care e treaba cu RROD? Apare cand se supraincalzeste consola si dispare cand se mai raceste sau numai dispare? Daca cumpar o consola la mana a2-a pot sa aflu daca a mai avut RROD? multumesc

Răspuns Câştigător
| Ryuzaki a răspuns:

Apare cand se supraincalzeste consola si nu mai dispare.Trebuie s-o duci la reparat.Trebuie s-o tii intr-un spatiu cat mai aerisit si preferabil i-ati modelul Jasper.Are sanse mai mici sa de RROD.Nu ai cum sa aflii decat daca-ti zice vanzatorul sau daca umblii prin ea.

2 răspunsuri:
| Enzio a răspuns:

Nu poti afla, am luat una la mana a2-a si imediat a avut RROD, am dat-o inapoi si mi-a dat banii, un xbox360 nou mai bun, dar mai bine PS3, nu trebuie sa platesti pentru a juca online!

| GipsyQween a răspuns:

La întrebarea a doua pot răspune cu da, poţi :p!