| RAY a întrebat:

Laptop ASUS X550JX-XX129D

cine are acest laptop?

7 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Sunt orb sau amandoua sunt 950M?

| RAY explică (pentru AlexDFY):

Greseala mea, mi-am dat si eu seama da ambele sunt acelasi http://www.emag.ro/......DXKX7YBBM/

| AlexDFY a răspuns (pentru RAY):

Ba frate, vrei gaming? nu cumpara laptop, mai ales ca am vazut ca nu prea te pricepi la pc uri

| RAY explică (pentru AlexDFY):

Nu il vreau pentru gaming, il vreau pentru office /home

| AlexDFY a răspuns (pentru RAY):

Atunci cauta ceva cu procesor foarte bun, ala e cel mai importat pentru office, si de preferat cu multa memorie

| RAY explică (pentru AlexDFY):

Si gta 5 desigur, dar nu ma joc eu mult, nu sunt dupa ele, sunt cu calculatoarele toata ziua dar nu prea eram cu placile video ca nu-mi pasa de ele

| Illuminati2016 a răspuns:

Clar Nvidia Geforce GTX 950m