| Namastee a întrebat:

Tableta sau laptop? De ce big grin?

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Daca vorbim de marime: tableta
daca vorbim de capacitate: laptop
daca e vorba de inteligenta: tableta
Daca ai un buget mai mare, eu iti recomand sa astepti pana in primavara, sa scoata astia de la Apple, Ipad3. O sa fie 'dragoste la prima vedere'.
Bafta, si sa ma anunti si pe mine ce ai ales.:*

| missoriginal a răspuns:

Laptop deoarece e mai simplu si rapid de folosit
eu am din ambele dar prefer laptop-ul

| 45tibi a răspuns:

Laptop,e mai bun (ma refer la ceea ce face)si poti sa faci cd -uri, tableta nu merita e mai mult asa ca o jucarie ai doar cateva aplicatii si jocuri si poti sa intri pe net iar pretul nu prea difera de cel al unui laptop, tableta e mai mult o moda e preferabil sa iti cumperi un smartphone e asemanator cu o tableta.

| Alesskina a răspuns:

Ambele sunt niste lucuri bune dupa parerea mea! Daca iti poti permite dupa parerea mea trebuie sa le procuri! Insa daca vrei doar una din acestea 2 alege laptop-ul! De ce? E mai rapid, mai usor de folosit, si faci mult mai multe lucruri cu el. Insa are si un minus cred ca e mare si e marimea laptop-ului!