| Adrian-Speed_Adrian_1990 a întrebat:

Laptopul Dell Inspiron 1501 este bun? m-ar interesa daca as putea sa schimb placa video de pe el sa ii pun un a de 512 ca sa ma pot juca. si oare o merge sa bag windows 7 cu drivere pentru el? vreau sa imi cumpar acest model si mi-e sa nu fac vreo prostie. Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| vladvlad_5024 a răspuns:

In momentul asta iti scriu de pe unu.Nu merita, pentru ca e vechi. Si eu am vrut sa-i pun o placa mai mare dar nu se poate, si win 7 il duce greu si trebuie sa folosesti xp.Deci nu ii recomand, eu vreau sa mi-l schimb

| Adrian-Speed_Adrian_1990 explică:

Va multumesc pentru sfaturi