| westwidestory a întrebat:

Laptopul meu intra pe sleep mode dupa 2-3 minute automat. Decat ce l-am dus la curatat si i-am schimbat windows-ul. Dupa o documentare online,am scanat laptopul de virusi,n-am gasit nimic. Am dat pe never in Power options,tot nimic. La Device manager, Power management am dat turn off la sleeping mode or whatever.
Ce naiba ar putea avea? Sa ma duc sa ma cert cu tipul care mi-a curatat laptopul si mi-a schimbat Windows-ul?
Dau fundita.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai pe balanced, nu eco, la baterie.

| westwidestory explică (pentru anonim_4396):

Tot asa. Alt sfat imi puteti da?