| anonim_4396 a întrebat:

Nu mi se inchide totdeauna laptopul cu windows 10 pe el. Doar se baga in sleep mode desi eu apas pe inchidere/Shut Down. Care ar putea fi cauza?
Repet: nu totdeauna, dar destul de frecvent si acum pe task manager zice ca merge de 18 ore, desi eu de abia l-am pornit.
Am citit pe net ca si altii au intampinat probleme de genu, dar nu am gasit remediu care sa functioneze.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverele de "Power management" specifice laptoplui tau.

| Skarr a răspuns:

Daca afli sa mi zici si mie ca si eu la PC. Cand il opresc intra in Power save mode. Si trebuie sa tai curentu ca altfel sta pornit