| warkraft a întrebat:

LG procesoru AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2. ooGHz
tipul sistemului 32
Numise roteste diskul si mi-a disparut discul E ce sa-i fac dau raspuns cistigator

Răspuns Câştigător
| dannyelutzu1_6199 a răspuns:

Instaleaza windowsul din noi si fa partitiile inca o data.Depinde si ce problema e.Incearca asa vezi daca merge, daca nu du-te la un service cu el, sau daca mai ai garantie valabila cred ca te va ajuta cei de acolo

1 răspuns:
| ionuutzuu a răspuns:

Cand bagi windows-ul te intreaba in ce partitie vrei sa-l instalezi. De acolo creezi partitia E la loc. Cauta ceva de genul "unalocated space" si dai Create. Ar ajuta mai mult daca ai spune ce windows ai si care disc nu-l roteste? Cel de la CD/DvD Rom?