| anonim_4396 a întrebat:

Looks like your browser has disabled cookies.
You need to enable cookies to pass captcha test.

Arata ca browser-ul a dezactivat cookie-urile.
Trebuie să activaţi cookie-uri pentru a trece testul CAPTCHA

ce inseamna aceste cookie-uri? imi apare aceasta chestie cand vreau sa scriu un cod ex: N3gIU8 ( pentru a descarca ceva, sper ca intelegeti) ce trebuie sa activezi de unde?

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Setari>cookies si le dai enable. e chiar asa greu?

m-ar ajuta mai mult daca mi-ai spune ce browser ai.

| BoMbeRmEn a răspuns (pentru Anonymus314):

Folosesc Chrome dar daca nu stii pe chrom poti sa imi spui pe explorer big grin

| BoMbeRmEn a răspuns:

Speeder te rog da-mi mai multe detalii unde gasesc cookie (pe chrom sau explorer pe care stii ) am nevoie! Te rog

| Anonymus314 a răspuns (pentru BoMbeRmEn):

Site-ul asta o sa te ajute cu chrome:

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=ro&answer=95647

daca nu merge asa reinstaleaza google chrome.

PS:Te sfatuiesc sa folosesti Opera.