| BogatasuDeKat a întrebat:

Buna Ziua! am o problema cu AdF.ly,cand vreau sa descarc ceva imi da siteul asta si imi zice jostonguelease enable Cookies in your browser ce sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| DanielW a răspuns:

Daca folosesti Google Chrome:

Dreapta sus sunt 3 liniute paralele orizontal (sau o cheie franceza), da click acolo, click Settings, scroll down, click Advanced Settings - Privacy - Content Settings si unde scrie cookies apasa pe casuta "Allow local data to be set (recommended)", save si iesi din meniu.

Acum ar trebui sa mearga.