| SerbanX a întrebat:

M-am decis sa-mi iau BlackBerry Bold(deala cu tasta nu cu rotita). Este bun? Aduceti-mi argumente.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este bun in primul rand penla un prot mai mic. Sunt oarecum frumoase, dar si performante(rar dai de lag pe ele)petru ca e un BlackBerry. Este ca un iphone.

| Bella_3635 a răspuns:

BlackBerry Bold 9780 este un smartphone cu sistem de operare BlackBerry 6 ce vine cu o experientă îmbunătăţită de utilizare, cu funcţii superioare de conectivitate mobilă şi performanţe multimedia avansate. Bold 9780 este un telefon 3G, are Wi-Fi şi GPS pentru aplicaţii bazate pe localizare geografică. De asemeni, oferă performanţe multimedia superioare: cameră foto de 5 MP cu autofocus pentru fotografii de o calitate deosebită, functţe de stabilizare a imaginii, înregistrare video şi spaţiu de stocare generos. Datorită sistemului de operare BlackBerry 6.0, noul model facilitează accesul clienţilor la retelele sociale, integrând într-un singur flux de comunicare platforme precum BlackBerry Messenger, Facebook, Twitter, MySpace.

| PetreMihai85 a răspuns:

Nop, parera mea ca mai bine iti iei un e 71, BB are un meniu f sofisticat si este tare aiurea. parerea mea, am avut si l-am dat