| Catalina_6831 a întrebat:

M-am inscris pentru a deveni repr metropolitan si am dat comanda de o brosura si trebuie sa o platesc cand vine da nu stiu cum. ce inseamna plata Cash on Delivery? pls spuneti-mi si cam in cat timp ajunge comanda.acu am dato

Răspuns Câştigător
| Sunshinee a răspuns:

Comanda nu stiu in cat timp iti ajunge.depinde de unde locuiesti si de mai multe circumstante. cash on delivery inseamna ca vei plati atunci cand vei ridica comanda (:

1 răspuns:
| PoisonJuke a răspuns:

DAP cum a zis sunshinee iar cand vine ar trebui sa te uite pe un site, sau sa dai un telefon depinde cum ai despus cererea online sau pe tel.