| anonim_4396 a întrebat:

M-am reinstalat calculatorul de 3 ori in o saptamana, exista vreo posibilitate sa imi recuperez pozele cu un program sau cumva?! Va rog mult de tot erau niste poze foarte importante. Astept raspuns, va rog.

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca l'ai formatat - imi pare rau, dar nu. sunt niste programe care circula pe net desi nu iti pune prea mari sperante...
sorry
bafta

| lolwut a răspuns:

Http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe
^^incearca asta ^^ :D
funda pls :P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu
trebuia sa le faci backup pe un cd inainte daca tot erau asa imp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca Recuva. Eu l-am folosit si da rezultate destul de bune.