| invidia97 a întrebat:

M-am transferat la un liceu nou si nu ma prea cunoaste multa lume cum ar trebui sa-mi fac intrarea?

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca, de felul tau, esti o persoana sociabila, placuta si amabila cu toata lumea nu-ti trebuie nici "surle" nici "trambite" pentru a-ti face intrarea---fii tu!

| Cristea a răspuns:

Heh incearca sa pari sociabil dar nu iesi prea mult in evidenta. Fa-ti un amic...si aflii mai multe despre cei din jur. Nu te da mare bastan pentru ca or sa fie multi care sa se uite chioras la tine. Mult noroc!

| PaulCraioveanu a răspuns:

Ia-ti un tricou Dolce gabana de la Europa ca sunt ieftine si puneti Salam pe telefon

| PetreConstanta a răspuns:

Dupa ce nume ti-ai ales " invidia " - imi dau seama si cum gandesti - intrarea ai sa ti-o faci prin invidie

Răspuns utilizator avertizat
| venusdoom a răspuns:

Fii relaxat si calm...sau mai bine fi tu insutibig grin

| invidia97 explică:

Cum adica PetreConstanta prin invidie? eu mi-am pus asa ca n-am gasit altceva