| myky95 a întrebat:

Ma-m transferat la alt liceu la profilul electonica-automatizari si nu cunosc pe nimeni. Cum ar trebui sa ma comport sau ce sa fac ca sa ma accepte noi colegi in gasca lor? Va rog, am nevoie de un sfat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te agita şi măcina aşa mult.Nu trebuie decât să fii tu însuţi!
Fii deschis/ă.Nu aştepta ca ei să te bage în seamă, pentru că, îţi spun din proprie experienţă, te vor considera cu nasul pe sus.Bagă-te tu în seamă. Treptat veţi ajunge să vă cunoaşteţi!