| AdrianALT a întrebat:

Ma ajuta va rog cineva, am canal de YouTube cu 500 abonati si as vrea sa setez fila comunitate, cum au si alti youtuberi si acolo posteaza poll-uri etc. stiti cumva cum configurez sa am si eu?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Acea fila este valabila doar pentru unii useri care sunt cunoscuti, sau mai bine zis marcati drept "trusted" de catre echipa YouTube, dar in special acel tab este valabil persoanelor cu un numar foarte mare de abonati.
Poti folosi Google Forms ca o alternativa pentru ideea ta, este simplu si gratuit.

| AdrianALT explică (pentru LPCTSTR):

Multumesc nu m-am gandit la Google Forms!

1 răspuns: