| marianamay a întrebat:

Ma ajutati si pe mine va rog frumos cu programul ala iMacros, programul automat de facut like-uri addmefast ca am parcurs toate etapele dar nu imi apare folderul creat de mine

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Probabil nu ai urmat pasi cum trebuie, verifica inca o data sau probabil versiunea pe care o ai nu este buna.

| marianamay explică (pentru Grimmjow69):

Imi dai facebook-ul tau? si iti dau eu teamviewer.Astept raspuns! Mersi

| KERE a răspuns:

Uita-te pe you tube la video clip si apoi mai incearca o data.
daca nu merge cauta in start numele folderului.
daca nici asa nu erge poti sa-l stergi.