| katherine09 a întrebat:

Vreau sa urc un site si folosesc ca host hostinger.ro. Mi-am creat domeniu, mi-am creat si un subdomeniu si am urcat toate fisierele in folderul public_html, unde am numele subdomeniului.
Cand vreau sa accesez link-ul subdomeniului nu imi apare site-ul facut de mine. Ce nu am facut bine?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum se numesc fisierele urcate?
si ce link accesezi?

| katherine09 explică (pentru suntserios):

Fiserele html ale paginilor si pozele.
Link-ul domeniului.

| suntserios a răspuns (pentru katherine09):

Pai eu intrebam de nume concrete, poate url nu acceseaza ce ar trebui sa acceseze

| CinevaNou a răspuns:

E creat recent site-ul? uneori poate sa dureze si o zi pana devine activ.