| lifeistough a întrebat:

Ma bate un gand in ultimele zile sa-mi deschid un blog; care ar fi costurile lunare?

5 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Te costa maxim 300ron pe an / host si domeniu afara nu in romani. ai mare avantaj cu un host platit, ai absolut tot sprijinul plus ca iti poti copia fisierele (beackup), cand ai vezi diferenta.
www.byetsoft.eu

| inginer a răspuns:

Nici unul. Siteurile cu bloguri sunt gratis. ex. wordpress, blogspot

| KisaTheCute a răspuns:

Daca vrei cu domeniu [. ro,. com ]. costa. dar iti poti afce tot cu domeniu [ daca vrei ]. dar sa fie gratis, fara sa platesti. asta ii domeniu in tk.batting eyelashes.
happy
iar daca iti faci blog pe blogger ii gratis la fel si pe wordpress. happy
bafta :* wave. happy

| RsDeea a răspuns:

Pe WordPress este gratis

| CokoStar a răspuns:

Nimic, daca folosesti Blogspot, pentru asta iti trebuie cont google.