| MasterOfDisaster a întrebat:

Hey! ma bate un gand ( laughing ). sa imi fac un blog, pentru ca am observat ca din ce in ce mai multe persoane au unul big grin.
1)cum se face?

2)ce subiecte se discuta pe un blog? ce poate scrie „proprietaru„?

1 răspuns:
| HasisS a răspuns:

Daca ai observat la multe persoane ca au blog,ai observat si faptul ca scrie ce isi doreste pe el.
Subiectele nu se ''discuta'', tu postezi ceva,si lumea poate citi chestia aia sau viziona(in cazul unui film).Dar nu este si cazul tau, deoarece cel mai probabil nu o sa ai nici un cititor si ce scrii, scrii numai pentru tine.
Succes!laughing