| PciTheGamer a întrebat:

Ma gandeam sa cumpar niste casi Plantronics Gamecom 780.Acum intrebrea este daca merita achizitia lor si daca sunt bune? P:S Am gasit castile la pretul de 320 lei ceea ce mi se pare putin si as dori informati de la cineva care le foloseste(Doresc sa le folosesc pentru un canal de gaming pe Youtube).

Răspuns Câştigător
| Ionel85 a răspuns:

Sunt excelente, presupun ca vrei sa te filmezi cand joci minecraft sau alte jocuri. Merita alta opriune mai buna e ar fi sa iti iei un microfon separat care costa 3mil doar asa se va auzi mai bine. Deci nu merita microfonul separat deci ramai tot la castile astea http://bit.ly/1n11cwL

| PciTheGamer explică (pentru Ionel85):

Multumesc si cred ca o sa le cumpar.

1 răspuns: