| Koga67 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu rezolvarea acestei erori ce imi apare in momentul cand vreau sa ma loghez pe telefon android la contul Pi network prin Facebook ul meu? Imi apare o fereastra cu:" Aplicaţia nu este configurată: Această aplicaţie se află încă în faza de dezvoltare şi nu ai acces la ea. Conectează-te la un cont de test autorizat sau cere permisiunea unui administrator."Stie cineva ce e de facut?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai incercat sa intrii intr-un cont intern a dezvoltatorilor.
Pentru a intra acolo trebuie sa ai acces personal de la administratorul contului (cu nume si parola).

| Koga67 explică (pentru Bula):

Si cum obtin accesul de la administratorul contului(cel de Pi network)?

| Bula a răspuns (pentru Koga67):

Cauta datele de Contact (daca sunt pe site-ul lor).

| Koga67 explică (pentru Bula):

Le am trimis deja 7 sesizari la portalul de suport, raspunsurile sunt generate automat, nu rezolva situatia concreta, nu se poate lua legatura cu persoane, se comunica doar pe mail.

| Bula a răspuns (pentru Koga67):

Asta e.

5 răspunsuri:
| Koga67 explică:

Conectarea Facebook este temporar indisponibilă în aplicația Pi din cauza unui termen limită pentru cerințele tehnice Facebook trecute cu vederea de către CT. CT lucrează la realizarea actualizării necesare și la reactivarea acesteia cât mai curând posibil."

Este o problema generală.
Am primit răspuns