| sy46 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un license key pentru The Shield Deluxe 2010 (antivirus)? Nu gasesc pe nicaieri.Multumesc

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu exista inca licence key pentru versiunea 2010. Link-ul lui Jesy e doar programul demo. Scoate o versiune mai veche.

3 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Abh inca nu a aparut licence, asa este - am observat dupa, chiar cer scuze,, eu am cautat si am crezut ca e pentru. 2010; scuze sy46 - deci rasp. la Abb este corect.

| joker50 a răspuns:

Poti gasi alt antivirus sau daca ti sa gasesti lincese key scrii :descarca lincese kei(antivirusul dorit)gratis sau gasesti alt antivirupumpkin