| MicanRaul a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu un SSD pentru leptopul meu, DELL Inspiron 3573, Intel Celeron N4000 1.10GHz pana in 300 lei?

2 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Http://raboninco.com/27JeP
Eu am varianta de 240 GB si sunt multumit de el. Il tin doar pentru sistemul de operare + programe.
Dat fiind faptul ca este in format 2.5 inchi, va trebui sa renunti la HDD sau la unitatea optica DVD punand ssd-ul intr-un adaptor de genul http://raboninco.com/27JlP
Banuiesc ca placa de baza a laptopului respectiv nu vine cu slot m.2.

| MicanRaul explică (pentru nicu991):

Nu merge sa accesez link-urile.