| Bettykee a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu parola de la mail? Tot incerc sa o schimb dar de fiecare data imi apare "Parola dvs. este slabă. Alegeţi o parolă mai puternică."

Răspuns Câştigător
| Lila10 a răspuns:

Pune o parola care sa contina si cifre sau ai putea sa pui o parola care sa contina si @-uri sau #-uri etc...

3 răspunsuri:
| TPUuser199 a răspuns:

Pune o parola mai lunga.

| 11dimi a răspuns:

Parola trebuie sa fie mai lunga ( baga si niste cifre )

| Bettykee explică:

Am incercat si parole care sa epuizeze literele ramase si nimic...mereu am avut parole lungi la facebook, mail, la orice cont. Dar astia cu mail-ul ma dispera. Nu stiu ce voi face cu acel cont :-( oricum mi-am facut deja altul, dar imi placea cel vechi ca il aveam de mult...