| danyel_1802 a întrebat:

Ma uitam azi pe okazii.ro, si cand dau la contul meu imi arata, SOLD : -0, 36 euro Alimenteaza, as dori sa stiu de ce?
Am de dat doua calificative, unul pentru produse cumparate, iar celalalt pentru produse vandute, chiar azi am vandut un produs, dar nu mi-a aparut imediat ca am -0, 36 euro
Nu am promovat in nici un fel produsele pe care le vand

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comisionul se retrage atunci cand cineva iti cumpara produsul. (Listarea este gratuita pe Okazii.) Daca tranzactia nu reuseste, poti folosi formularul de retur comision. Pentru mai multe detalii poti apela la suport@okazii.ro si iti vor raspunde de obicei in cateva ore.

2 răspunsuri:
| danyel_1802 explică:

Probabil si asta, dar cred ca (dupa cate am butonat) ca dupa ce dau calificativ pentru produsele vandute o sa mi se retraga comisionul, am vazut acum ca asa a facut si la produsul anterior pe care l-am vandut, mi-a luat comision 0, 36 euro, iar dupa ce am dat calificativ comisionul a fost retras, oricum mersi pentru ajutor

| amidon123 a răspuns:

Nu am experienta pe okazii, dar iti pot spune ca la fiecare listare a unei licitatii de vanzare esti taxat...probabil ca acum a venit "regularizarea" pentru produsele vandute. sper sa te ajute raspunsul