| caramelagurl33 a întrebat:

Mai am sims2 castaway stories si mi s-a imbolnavit de la un praf misterios. mi-a zis sa ma duc la un copac si m-am dus.am dat click pe explore si nu era decat iarba si fluturi! va rog ajutor nu stiu ce sa fac sa-l vindec nu dureaza decat trei zile pe sims (normal) pana moare

1 răspuns:
| Mike66Danger a răspuns:

Te rog da-mi si mie sims 2 castway! Ca sa te pot ajuta... Am avut si eu sims odata si stiu ca parca mi sa imbolnavit si mie unu... mailul meu e : mihai_h2o06@yahoo.com