| RAY a întrebat:

Mai are cineva Samsung a5? are cineva android 5.2? imi face atata figuri,bateria se termina rapid,semnal prost, pica retea wifi,imi da eroare camera foto,la navigare web imi merge sacadat, in seara asta cand sa dau la viber video ca n-am video, bateria se incinge rapid vorbesc de viber nu ca ma joc, il am de o saptamana cumparat de la eMAG

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Poate sa fie un bug de la android. Update-ul la android poate provoca descarcarea mai rapida a bateriei dar nimic altceva.
Deci dai o resetare la setarile din fabrica. Daca tot mai face asa, returneaza-l!