| AlicefromWonderland15 a întrebat:

Hei. Am un telefon cu android, Samsung galaxy young duos siincepand de azi pe la amiaz, cand incercam sa fac poze si deschideam aplicatia camera foto imi aparea pe ecran un avertisment care zicea: Eroare la aparatul foto ErrrorMessageHandler.handleMessage(-1)
Ce vrea sa spuna? Poate fi din cauza ca, colegii mei mi-au scapat azi telefonul pe jos si i-a iesit de cateva ori bateria? (camera nu pare a fi sparta, nici ecranul nu e. am sters camera cu o carpulita, dar tot nu merge) pls help

Răspuns Câştigător
| LarisaAO a răspuns:

Se mai intampla sa nu mearga camera. Dar incearca sa il cureti cu Clean Master (e o aplicatie care iti elibereaza memoria si iti face telefonul sa mearga sa nu se mai intepe), fixeaza bateria bine si restarteaza-l. Lasa-l unpic sa,, respire". Nu cred ca e nimic grav.

| AlicefromWonderland15 explică (pentru LarisaAO):

Multumesc. S-a rezolvat oricum

2 răspunsuri:
| Teo026 a răspuns:

Posibil sa fie necesara o resetare din fabrica.