| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre SAMSUNG J5 2016 (bateria ține, prinde bine semnal wifi...)?

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

Bună dimineața!
Da, bateria ține mult în funcție de cât timp îl folosești, semnal wireless pentru internet prinde foarte bine, funcționează foarte bine, cât despre tot telefonul funcționează totul perfect. Spun asta pentru că eu am un J5 (2016) din August 2017 și funcționează foarte bine nu am avut niciun fel de problemă cu telefonul. Din acest motiv ți-am putut da cu părerea, dacă nu aș avea acest telefon nu mi-aș permite să îmi dau cu părerea doar așa de-a mă afla în voie.

Da merită achiziționat!

1 răspuns:
| Burestean_Sebastian_1976 a răspuns:

Iti recomand j5 2017 eu am si imi time in jur de 2 zile.