| andrythebest a întrebat:

Mai demult i-am dat cuiva unfriend din greseala pe Facebook. Acum vreau sa-l adaug inapoi la prieteni, insa, pur si simplu nu il pot gasi. Nu ii vad postarile, like-urile, comentariile etc. si nici nu il gasesc cand il caut; imi spune mereu "Ai vrut sa spui...". Pur si simplu nu exista pe Facebook pentru mine. Cum pot sa-l "gasesc" din nou?

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Are contul blocat.

Uită-te la prieteni lui comuni așa vei întelege ce se întâmplă.

O zi frumoasă îți doresc.

| andrythebest explică (pentru Dariusuu):

Nu are contul blocat. Am fost la un prieten care o are la prieteni si avea multa activitate.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Probabil l-ai dat la ignore.

| andrythebest explică (pentru LeMousiqe):

Si cum il "scot" de la ignore?

| FlooPp a răspuns:

Daca aveti prieteni comuni, intra pe facebook-ul unui prieten(comun)dai la prieteni si cautati prietenul acolo. Funda?

| andrythebest explică (pentru FlooPp):

Nu apare nici acolo.

| Falca00 a răspuns:

Salut.Dupa parera mea nu il poti gasi din cauza ca are contul blocat.