| Sweetheart21 a întrebat:

Mai este la moda telefonul Samsung Galaxy S5 mini?
Ce telefoane sunt si bune...si la moda...

6 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu trebuie sa fie la moda. eu am un s5, si este ok.
nu imi trtebuie nava spatiala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fie la moda ci bune.
In pretul ala iti iei un P9 Lite care e bestial happy Si da, e la moda.
Lasa si tu un buget.

| Xdreaper21 a răspuns:

Nu trebuie sa fie la moda eu am un Samsung s5 neo si chiar sunt mandru ca nu sunt ca baieti fete din clasa mea care au iphone 7 gold cu nu stiu eu ce chestii pe el
Sau ca de la mine din clasa care au tot iphone de nu mai stiu eu ce tip
Iti recomand s5 neo daca nu vrei sa faci selfi

| TheSpell a răspuns:

S8 sau Iphone 7 dacă îți permite bugetul.
Dacă nu, P9 Lite e genial și accesibil cât de cât.

| Mesmjkkk a răspuns:

Nu trebuie sa ai un telefon la moda. Trebuie sa te gandesti cat de mult il folosesti si la ce. Daca tie iti place acest telefon, acesta sa-l alegi. Alte telefoane bune sunt: Iphone 5S si 7 (le-am avut si de asta ma adresez la acestea)

| Andreandy a răspuns:

Iphone 7