| JusTPauL a întrebat:

Mai pot sa recuperez id-ul daca mi-a aflat cineva parola si a schimbat-o? si nici datele de cand am facut idul nu le stiu. va rog sa ma ajutati daca puteti.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.Numai eventual dacă ai dovzei că este Id-ul tău(dovezi temeinice) poți să faci o notificare la yahoo și să vezi ce obții de acolo, dar oricum slabe șanse.Succes

| JusTPauL explică (pentru onasis1961):

Interesant ce ai scris la acel subiect despre recuperarea parolei dar nu prea ma descurci.
Adica YAHOO MESSENGER - RECUPERARE PAROLA/Deblocare ID /
Habar nu am unde trebuie sa dau. Da-mi te rog add la id-ul de messenger care ti l-am lasat in privat, vreau sa vorbesc mai multe daca se poate.

| onasis1961 a răspuns (pentru JusTPauL):

Https://edit.europe.yahoo.com/forgotroot?done=http%3A%2F %2Fmail.yahoo.com&src=ym&partner=&intl=ro

| JusTPauL explică (pentru onasis1961):

Exact asta am facut pe un id astazi de al meu am vrut sa testez si nu am reusitsad da-mi add la id-ul care ti l-am lasat pe privat.

| Karamellee a răspuns:

Daca nu stii datele, adio Id de mess
Fara date nu poti