| lapamant a întrebat:

Mda de cateva ore a inceput sa mi scoata calculatorul un zgomot cand il deschid... ii dau drumu si dupa cateva secunde incepe un piuit de 5 secunde dupa care se opreste pentru 2 secunde si iar incepe, iar pe ecran nu apare nimic, ecranul e gol iar calculatorul piuie in continuu, nu merge nici macar sa l inchid de la buton, pur si simplu cum il deschid cum incepe piuitul... am deschis carcasa, am bagat toate mufele mai bine, nu stiu ce are disper

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Asigurate ca placa video si memoriile sunt inserate corect si complet, dupa porneste-l fara bateria de bios

| Gust3rU a răspuns:

Buna...uita'te sa vezi.placa video e bine conectata si incearca sa scoti bateria aia de acolo.si apoi porneste-l. sper sa functioneze